Videa o výrobě piva s Braumeisterem a fermentačními nádobami Speidel

Braumeister PLUS

Co dělá Braumeister PLUS tak zvláštním? Stačí sledovat následující video.

Fermentační tanky od Speidel

Co se uvařilo ve varně Braumeister by mělo být také vykvašeno
a dozráno ve fermentačním tanku Speidel.
Všechno zde prostě pasuje dohromady.

Fermentační vejce

S plastovým fermentační vejcem od Speidela získáte unikátní fermentační nádrž.

Nyní může vařit pivo každý

Nový Braumeister s objemem 10 litrů je mezi námi: Jeho formát je tak praktický, že je možné ho používat i v těch nejmenších kuchyních, což činí tento druh varny Braumeister ideálním nástrojem pro příležitostné, rychlé pivovarnictví i pro testování jednotlivých piv v malých množstvích.
Jakmile zjistíte efektivitu Braumeisteru, oblíbíte si ho natrvalo.

Pro domácí a hobby pivovary

Následující video ukazuje, jak snadné a pohodlné vaření s Braumeisterem může být. Braumeister byl vyvinut především pro hobby a domácí pivovary. Díky své kompaktní velikosti a jednoduchému ovládání je Braumeister ideální také pro domácí použití.

Plně automatický řídící systém umožňuje vaření s výchozími i individuálně získanými recepty. Časy a teploty jsou přesně udržovány v průběhu celého procesu vaření podle zvolené receptury. Na rozdíl od často těžkopádných zařízení od jiných výrobců, Braumeister nevyžaduje žádné trvalé míchání. Patentovaná technologie ohřevu díla ve sladovém koši zajišťuje snadnou a jemnou cirkulaci díla, sladiny a mladiny. Tímto způsobem se nic nepřipálí a během procesu vaření není třeba mladinu dekantovat.

Řešení pro restaurační a řemeslné minipivovary

Velký Braumeister je také velmi snadno ovladatelnou pivovarskou varnou. Následující video vám ukáže, jak snadné je například vaření s 200-litrovým Braumeisterem.

Pivovarské restaurace, které potřebují zařízení pro vaření, potřebují mobilní zařízení, které se snadno dá přemístit, aby se ušetřilo potřebné místo. Kromě toho nízké pořizovací náklady a nízká cena za litr vyrobeného piva zaručují rychlou amortizaci systému Braumeister.