Štítky na pivní láhve

Štítky pro vaše pivo

Každý, kdo si vyrobí své vlastní domácí pivo, pocítí potřebu zdokonalit každou láhev piva ještě tím, že jí dá jméno a štítek. Právě k tomuto účelu nabízíme vzorové šablony ke stažení právě zde. Kliknutím na odkaz pod některým z náhledů můžete stáhnout štítek jako soubor PDF a dokonce jej i vytisknout, abyste si ho mohl nalepit na vaše láhve.

Následující označení lahví piva je možné libovolně upravovat. To znamená, že můžete upravit název piva, složení, obsah alkoholu a jiné informace a poté vytisknout celý štítek. Můžete dokonce editovat tyto štítky tak, aby popisovaly individuální příběh vašeho piva. Jsme zvědaví na vaše bláznivé myšlenky, s nimiž přijdou všichni fanoušci systému Braumeister.

Ještě jedna věc: Samozřejmě můžete použít tyto naše štítky také na piva, která nebyla vařena s Braumeisterem. Nikomu to neřekneme, slibujeme.

PIVNÍ ŠTÍTEK HEART LIGHT VERSION

PIVNÍ ŠTÍTEK HEART DARK VERSION

PIVNÍ ŠTÍTEK HEART RIBBON BLACK

PIVNÍ ŠTÍTEK BEARD LIGHT VERSION

PIVNÍ ŠTÍTEK BEARD DARK VERSION

PIVNÍ ŠTÍTEK HEART RIBBON YELLOW

Galerie pivních etiket

Navrhli jste si vlastní značku piva a chcete ji ukázat komunitě příznivců Braumeister?
Pokud ano, neváhejte své návrhy nahrát na stránku Facebook.
Jsme nadšeni, že vidíme výsledky práce našich zákazníků.


Štítky nemusíte lepit ručně

Chcete vyrábět pivo ve velkém a nechcete lepit každý štítek vlastnoručně ? Pak doporučujeme pořídit si k tomuto účelu šikovnou mašinku. Nabízíme dva typy štítkovacích strojů pro automatické lepení štítků na láhve  :